Посольство України в Республіці Індія

6, Київ 14:15

Режим поїздок

Непал

Можливості щодо отримання кваліфікованої медичної допомоги, зокрема у віддалених куточках цієї країни є досить обмеженими. Охорона здоров’я в Непалі знаходиться на досить низькому рівні, окрім столиці цієї країни м. Катманду. Вартість оплати послуг щодо лікування є досить високою. Крім того варто враховувати, що у випадку надзвичайної ситуації, або важкої хвороби, досить важко швидко дістатися до пристойних клінік з віддалених районів.  
Разом з тим, іноземці, так як і громадяни Непалу, мають можливість отримати безкоштовні медичні послуги в державних медичних закладах, що не передбачає обов’язкову наявність для іноземців страхового полісу, який гарантує оплату вартості за надані медичні послуги. Зважаючи на досить низьку якість обслуговування в державних медичних закладах, а також недостатню кількість медичних препаратів, доцільно звертатися до приватних медичних закладів.

Бангладеш

    Рівень надання медичних послуг в Бангладеш досить низький. Вартість оплати за надання кваліфікованої медичної допомоги є досить високою. Перед відвіданням цієї країни подорожуючим варто звернутися до лікаря та зробити всі необхідні щеплення.
Враховуючи значний ризик захворювання на малярію та гепатит В, а також інші захворювання, які передаються через укуси комах, а також дикими тваринами, слід уникати контактів з останніми.
    Для отримання медичної допомоги в державних медичних закладах цієї країни не обов’язково мати страховий поліс. Разом з тим, відвідувачам рекомендовано звертатися до приватних медичних закладів, де, незважаючи на те, що вартість надання послуг є дещо вищою, якість обслуговування знаходиться на досить пристойному рівні.

Шрі-Ланка

    Швидка медична допомога є важко доступною за межами великих населених пунктів цієї країни. У разі необхідності, Ви можете бути відправлені на лікування до столиці Шрі-Ланки м. Коломбо.
При відвіданні цієї країни слід звернути увагу, що випадки захворювання на лихоманку Денге, чікінгунью, а також малярію тут є досить частими. Саме тому подорожуючим наполегливо рекомендується мати при собі засоби, що захищають від укусів комах. Крім того, слід уникати контактів з дикими тваринами.
Для отримання кваліфікованої медичної допомоги доцільно звертатися до приватних клінік, оскільки якість надання медичних послуг в державних медичних закладах, як і в сусідніх країнах є низькою, хоча і не вимагає обов’язкової наявності страхового полісу.

Мальдіви

При відвіданні цієї країни слід мати в наявності свідоцтво про вакцинацію проти жовтої лихоманки, якщо Ви коли-небудь подорожували до країн потенційного ризику захворювання на цю хворобу.
Кількість медичного обладнання на Мальдівах досить обмежена і подорожуючим слід отримати страховий поліс перш ніж розпочати свою подорож до цієї країни. Лікарі тут можуть вимагати оплати за будь-які надані медичні послуги.
Подорожуючим слід мати при собі ліки, що необхідні для надання першої медичної допомоги.
У випадку необхідності варто звертатися до приватних медичних клінік, якість обслуговування в яких значно вища.

Бутан

    В Бутані є досить популярним лікування за допомогою ліків, що виготовлені за народними рецептами з мінералів та рослин. Щорічно понад 40 тисяч пацієнтів лікуються в Інституті народної медицини, що знаходиться у столиці країни, м. Тхімпху, а по всій країні в центрах народної медицини лікуються понад 100 тисяч осіб на рік. Такі центри були інтегровані в національну систему охорони здоров’я і прикріплені до районних лікарень. Разом з тим, іноземцям доцільніше звертатися до приватних медичних закладів, де якість обслуговування є вищою.
Зважаючи на значний ризик захворювання, подорожуючим до Бутану рекомендовано зробити щеплення проти жовтої лихоманки, а також гепатиту, тифу та правця.
    Слід проявляти обережність у зв’язку із високим ризиком захворювання на хвороби, що передаються через укуси комах, а також уникати контактів з дикими тваринами.


Консульський підрозділ Посольства України в Республіці Індія
Адреса: E-1/8, Васант Віхар, Нью Делі - 110 057, Індія  . Переглянути на мапі
Телефон: 00-9111 2614 5093
Факс: 00-9111 2614 5093, 2614 6043
Ел. пошта: emb_in@mfa.gov.ua
Графік роботи:

Працює з понеділка по четвер з 9.00 до 19.00 (перерва на обід з 13.00 до 15.00) та у п’ятницю з 9.00 до 13.00 без перерви, за виключенням вихідних та національних українських свят.

 


Перелік консульських дій