Посольство України в Республіці Індія

, Київ 01:26

Відзначення Всесвітнього Дня Вишиванки

19 травня 2017, 16:06

19 травня 2017р. у приміщенні Посольства України в Індії відбулось святкування Всесвітнього Дня Вишиванки. Участь у заході взяли співробітники дипустанови, окремі представники української діаспори Індії та члени їхніх сімей. У рамках свята, відбувся показ першого повнометражного документального фільму про вишиванки "Спадок нації" режисера Олександра Ткачука та сценаристки і автора ідеї Лесі Воронюк.

Учасники заходу поділились враженнями від переглянутого фільму, а також розповіли про особливості вишиванки окремих регіонів України.

Останні новини

Розвиток українсько-індійських відносин | 16 січня, 15:04

16 січня ц.р. Посол України в Індії Ігор Поліха провів зустріч з Державним міністром закордонних справ Індії, Співголовою Українсько-індійської міжурядової комісії М. Дж. Акбаром. У ході бесіди було обговорено графік ключових двосторонніх заходів між Україною та Індією протягом 2018 року. Окрему увагу було приділено підготовці та конкретному наповненню 6-го засідання Міжурядової українсько-індійської комісії по торговельному, економічному, науковому, технічному, промисловому і культурному співробітництву, яке заплановане ближчим часом у столиці України. 

Обмін Ратифікаційними Грамотами | 06 грудня 2017, 10:12

5 грудня 2017 р. під час перебування Посла України І.З. Поліхи у м.Коломбо було здійснено обмін Ратифікаційними Грамотами Договору про взаємну правову допомогу у кримінальних справах та Договору про передачу засуджених осіб, укладених 25 червня 2016 р. у м. Київ. Зазначені Договори набирають чинності 20 грудня 2017 року.