Посольство України в Республіці Індія

, Київ 15:32

Вручення вірчих грамот. Республіка Мальдіви

02 червня, 12:51

31 травня 2017 р. Посол України в Республіці Індія та Мальдівській Республіці за сумісництвом Ігор Поліха вручив Вірчі грамоти Президенту Мальдівської Республіки Абдуллі Яміну Абдул Гаюму. У рамках протокольної зустрічі сторони обговорили актуальні питання українсько-мальдівської співпраці.  

Окрім того, у рамках візиту до Мале проведено зустрічі із високопосадовцями МЗС Мальдів - Першим заступником Міністра Алі Насіром Мохамедом та Заступником Міністра Ахмедом Халілом, а також Міністром туризму Мусою Заміром.

У ході бесід було акцентовано на необхідності відновлення двостороннього політичного діалогу, розширення договірно-правової бази, активізації взаємодії у рамках міжнародних організацій, а також перспективах розвитку зв`язків у торговельно-економічній та туристичній сферах. 

Останні новини

Президент України провів телефонну розмову з новообраним Президентом Республіки Індія | 19 серпня, 11:06

Президент України Петро Порошенко 18 серпня 2017р. провів телефонну розмову з новообраним Президентом Республіки Індія Рам Натх Ковіндом.

Зустріч в МЗС Індії | 25 липня, 15:13

Обмін Ратифікаційними Грамотами | 20 липня, 17:32

20 липня 2017 р., у приміщенні Міністерства закордонних справ Республіки Індія, було здійснено обмін Ратифікаційними Грамотами Договору між Україною та Республікою Індія про взаємну правову допомогу у цивільних та господарських справах