Посольство України в Республіці Індія

, Київ 01:25

Вручення вірчих грамот. Республіка Мальдіви

02 червня 2017, 12:51

31 травня 2017 р. Посол України в Республіці Індія та Мальдівській Республіці за сумісництвом Ігор Поліха вручив Вірчі грамоти Президенту Мальдівської Республіки Абдуллі Яміну Абдул Гаюму. У рамках протокольної зустрічі сторони обговорили актуальні питання українсько-мальдівської співпраці.  

Окрім того, у рамках візиту до Мале проведено зустрічі із високопосадовцями МЗС Мальдів - Першим заступником Міністра Алі Насіром Мохамедом та Заступником Міністра Ахмедом Халілом, а також Міністром туризму Мусою Заміром.

У ході бесід було акцентовано на необхідності відновлення двостороннього політичного діалогу, розширення договірно-правової бази, активізації взаємодії у рамках міжнародних організацій, а також перспективах розвитку зв`язків у торговельно-економічній та туристичній сферах. 

Останні новини

Розвиток українсько-індійських відносин | 16 січня, 15:04

16 січня ц.р. Посол України в Індії Ігор Поліха провів зустріч з Державним міністром закордонних справ Індії, Співголовою Українсько-індійської міжурядової комісії М. Дж. Акбаром. У ході бесіди було обговорено графік ключових двосторонніх заходів між Україною та Індією протягом 2018 року. Окрему увагу було приділено підготовці та конкретному наповненню 6-го засідання Міжурядової українсько-індійської комісії по торговельному, економічному, науковому, технічному, промисловому і культурному співробітництву, яке заплановане ближчим часом у столиці України. 

Обмін Ратифікаційними Грамотами | 06 грудня 2017, 10:12

5 грудня 2017 р. під час перебування Посла України І.З. Поліхи у м.Коломбо було здійснено обмін Ратифікаційними Грамотами Договору про взаємну правову допомогу у кримінальних справах та Договору про передачу засуджених осіб, укладених 25 червня 2016 р. у м. Київ. Зазначені Договори набирають чинності 20 грудня 2017 року.