Посольство України в Республіці Індія

, Київ 14:45

Візит Торговельної місії України до Індії

15 вересня 2017, 15:45

          9-15 вересня в Індії, вперше в історії двосторонніх відносин, перебувала Торговельна місія України на чолі із заступником Міністра економічного розвитку та торгівлі - Торговим представником України Н.Я. Микольською та заступником Міністра аграрної політики та продовольства О.В.Трофімцевою.

          В ході офіційної частини візиту було проведено зустрічі керівництва делегації з першим заступником Міністра судноплавства Індії Равікантом, першим заступником Міністра торгівлі Р.Тіаотією, а також директором Департаменту з питань фітосанітарії Мінсільгоспу та добробуту фермерів Індії А.Кумаром.

          Ділова частина заходів включала в себе презентацію економічного потенціалу України, бізнес-форум із представниками індійських ділових кіл, зустріч з керівництвом Торговельної палати Індія-СНД, а також низку ділових двосторонніх зустрічей. Українська бізнесова делегація також відвідала агровиставку «Аннапурна» у м.Мумбаї.

          За підсумками візиту до Нью-Делі погоджено терміни засідання Міжурядової українсько-індійської комісії, консультацій з укладення українсько-індійської Інвестиційної угоди, а також започаткування двосторонніх контактів у галузі суднобудування. В аграрній сфері сторонами досягнуто домовленостей щодо активізації міжвідомчих та ділових контактів, розширення номенклатури взаємних сільськогосподарських та харчових експортних поставок.

Останні новини

У Шри-Ланці оголошено надзвичайний стан | 07 березня, 10:41

6 березня 2018 року уряд Шри-Ланки оголосив загальнонаціональний надзвичайний стан у зв`язку з нещодавніми випадками межрелігійних сутичок в Ампарі та Канді.