Посольство України в Республіці Індія

, Київ 14:07

Урочисте прийняття із відзначення Дня Незалежності України та 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Республікою Індія

26 вересня, 15:56

21 вересня 2017р. у м.Нью-Делі відбулося урочисте прийняття із відзначення Дня Незалежності України та 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Республікою Індія (РІ).

У заході взяли участь представники Уряду, Парламенту, МЗС РІ, влади окремих штатів, місцевих науково-освітніх, експертних і ділових кіл, ЗМІ, української громади та дипломатичного корпусу.

У рамках прийняття відбулась презентація та розповсюдження серед гостей заходу спеціального випуску англомовного видання «Diplomatic Missions», присвяченого українсько-індійським відносинам «India-Ukraine towards new era», виданого за сприяння ПУ в РІ.

 

Останні новини

Обмін Ратифікаційними Грамотами | 06 грудня, 10:12

5 грудня 2017 р. під час перебування Посла України І.З. Поліхи у м.Коломбо було здійснено обмін Ратифікаційними Грамотами Договору про взаємну правову допомогу у кримінальних справах та Договору про передачу засуджених осіб, укладених 25 червня 2016 р. у м. Київ. Зазначені Договори набирають чинності 20 грудня 2017 року.