Посольство України в Республіці Індія

, Київ 20:16

Зустріч Посла України в Республіці Індія Ігоря Поліхи з керівництвом державної індійської компанії «Steel Authority of India Ltd.»

13 жовтня 2017, 15:54

13 жовтня 2017 року Посол України в Республіці Індія Ігор Поліха провів зустріч з керівництвом державної індійської компанії «Steel Authority of India Ltd.», у ході якої були обговорені питання активізації двостороннього співробітництва у сфері металургійної промисловості, а також започаткування спільних проектів і налагодження нових прямих контактів між галузевими підприємствами. У свою чергу індійська сторона повідомила про підвищений інтерес до продукції низки профільних комбінатів України, а також висловила зацікавленість у створенні спільних підприємств.

          Було досягнуто домовленості про предметне обговорення даної тематики під час наступного 6-го засідання Міжурядової українсько-індійської комісії з питань торговельного, економічного, наукового, технічного, промислового і культурного співробітництва.

Останні новини

Скасування надзвичайного стану у Республіці Мальдіви | 23 березня, 10:35

До уваги громадян України!

Скасування надзвичайного стану у Шри-Ланці | 19 березня, 08:35

До уваги громадян України!

У Шри-Ланці оголошено надзвичайний стан | 07 березня, 10:41

6 березня 2018 року уряд Шри-Ланки оголосив загальнонаціональний надзвичайний стан у зв`язку з нещодавніми випадками межрелігійних сутичок в Ампарі та Канді.