Посольство України в Республіці Індія

, Київ 01:26

Зустріч Посла України в Республіці Індія Ігоря Поліхи з керівництвом державної індійської компанії «Steel Authority of India Ltd.»

13 жовтня 2017, 15:54

13 жовтня 2017 року Посол України в Республіці Індія Ігор Поліха провів зустріч з керівництвом державної індійської компанії «Steel Authority of India Ltd.», у ході якої були обговорені питання активізації двостороннього співробітництва у сфері металургійної промисловості, а також започаткування спільних проектів і налагодження нових прямих контактів між галузевими підприємствами. У свою чергу індійська сторона повідомила про підвищений інтерес до продукції низки профільних комбінатів України, а також висловила зацікавленість у створенні спільних підприємств.

          Було досягнуто домовленості про предметне обговорення даної тематики під час наступного 6-го засідання Міжурядової українсько-індійської комісії з питань торговельного, економічного, наукового, технічного, промислового і культурного співробітництва.

Останні новини

Розвиток українсько-індійських відносин | 16 січня, 15:04

16 січня ц.р. Посол України в Індії Ігор Поліха провів зустріч з Державним міністром закордонних справ Індії, Співголовою Українсько-індійської міжурядової комісії М. Дж. Акбаром. У ході бесіди було обговорено графік ключових двосторонніх заходів між Україною та Індією протягом 2018 року. Окрему увагу було приділено підготовці та конкретному наповненню 6-го засідання Міжурядової українсько-індійської комісії по торговельному, економічному, науковому, технічному, промисловому і культурному співробітництву, яке заплановане ближчим часом у столиці України. 

Обмін Ратифікаційними Грамотами | 06 грудня 2017, 10:12

5 грудня 2017 р. під час перебування Посла України І.З. Поліхи у м.Коломбо було здійснено обмін Ратифікаційними Грамотами Договору про взаємну правову допомогу у кримінальних справах та Договору про передачу засуджених осіб, укладених 25 червня 2016 р. у м. Київ. Зазначені Договори набирають чинності 20 грудня 2017 року.