Посольство України в Республіці Індія

, Київ 01:25

День захисника України

14 жовтня 2017, 10:10

14 жовтня 2017р. в приміщенні Посольства України в Республіці Індія відбувся урочистий захід, присвячений Дню захисника України, участь у якому взяли співробітники української дипустанови та члени їх сімей, а також представники української громади та громадяни Індії. У рамках заходу, з вітальним словом до його учасників звернулись Посол України в Індії І.З.Поліха, Аташе з питань оборони О.В.Гулак, Військовий аташе О.Л.Квасюк, присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих за волю України. Відбувся перегляд документальних фільмів, які неупереджено висвітлювали боротьбу з агресорами з часів Запорізького козацтва, УПА та сучасні події на Сході України.

Окремо перед учасниками заходу виступила перша українська фотомодель з інвалідністю в Україні, громадський діяч, волонтер, радник мера м.Дніпро О.О.Кутас.

Останні новини

Розвиток українсько-індійських відносин | 16 січня, 15:04

16 січня ц.р. Посол України в Індії Ігор Поліха провів зустріч з Державним міністром закордонних справ Індії, Співголовою Українсько-індійської міжурядової комісії М. Дж. Акбаром. У ході бесіди було обговорено графік ключових двосторонніх заходів між Україною та Індією протягом 2018 року. Окрему увагу було приділено підготовці та конкретному наповненню 6-го засідання Міжурядової українсько-індійської комісії по торговельному, економічному, науковому, технічному, промисловому і культурному співробітництву, яке заплановане ближчим часом у столиці України. 

Обмін Ратифікаційними Грамотами | 06 грудня 2017, 10:12

5 грудня 2017 р. під час перебування Посла України І.З. Поліхи у м.Коломбо було здійснено обмін Ратифікаційними Грамотами Договору про взаємну правову допомогу у кримінальних справах та Договору про передачу засуджених осіб, укладених 25 червня 2016 р. у м. Київ. Зазначені Договори набирають чинності 20 грудня 2017 року.