Посольство України в Республіці Індія

, Київ 01:25

Візит до Індії делегації Міністерства освіти і науки України на чолі з Заступником Міністра Р.В.Гребою

10 листопада 2017, 14:08

8-10 листопада, у рамках візиту до Індії делегацією Міністерства освіти і науки України на чолі з Заступником Міністра Р.В.Гребою, проведено зустрічі з Першим заступником Міністра розвитку людських ресурсів Індії К.К.Шармою, Головою Медичної ради Індії Дж.Мехтою та керівником міжнародного двостороннього відділу Міністерства освіти і технологій Індії С.К.Варшнеєм.  

Під час згаданих переговорів сторони обговорили перспективи розвитку взаємодії за традиційними та новими напрямками з урахуванням cуттєвого потенціалу освітянської та наукової складових українсько-індійських відносин. Значна увага приділялася удосконаленню двосторонньої договірно-правової бази та необхідності завершення підготовки проектів відповідних документів. Підтверджено обопільну зацікавленість в активізації зв’язків на міжвідомчому рівні та між навчальними закладами двох країн.

У ході згаданих зустрічей індійську сторону також було поінформовано щодо реформування сфери вищої освіти в Україні, її переваг для іноземних студентів з урахуванням зростаючого інтересу з боку індійської молоді до здобуття вищої освіти у вітчизняних ВНЗ.

Останні новини

Розвиток українсько-індійських відносин | 16 січня, 15:04

16 січня ц.р. Посол України в Індії Ігор Поліха провів зустріч з Державним міністром закордонних справ Індії, Співголовою Українсько-індійської міжурядової комісії М. Дж. Акбаром. У ході бесіди було обговорено графік ключових двосторонніх заходів між Україною та Індією протягом 2018 року. Окрему увагу було приділено підготовці та конкретному наповненню 6-го засідання Міжурядової українсько-індійської комісії по торговельному, економічному, науковому, технічному, промисловому і культурному співробітництву, яке заплановане ближчим часом у столиці України. 

Обмін Ратифікаційними Грамотами | 06 грудня 2017, 10:12

5 грудня 2017 р. під час перебування Посла України І.З. Поліхи у м.Коломбо було здійснено обмін Ратифікаційними Грамотами Договору про взаємну правову допомогу у кримінальних справах та Договору про передачу засуджених осіб, укладених 25 червня 2016 р. у м. Київ. Зазначені Договори набирають чинності 20 грудня 2017 року.