Посольство України в Республіці Індія

, Київ 13:57

Участь України в 29-му Міжнародному благодійному ярмарку

05 грудня, 10:07

03 грудня 2017 р. Україна була представлена у рамках роботи 29-го Міжнародного благодійного ярмарку, який відбувся у столиці Індії за організаційної підтримки Асоціації Жінок Країн Співдружності м.Делі (The Delhi Commonwealth Women’s Association (DCWA)) та представників дипкорпусу, акредитованого в Індії. Україна, поряд з іншими країнами-учасницями, яких налічувалось близько 40, була представлена окремим стендом, декорованим в національному стилі.

Співробітники Посольства України, члени їх сімей, які представляли національний стенд, пропонували відвідувачам заходу українські національні страви, одяг та різноманітні сувеніри.

Значну організаційну підтримку в підготовці та участі України в Міжнародному благодійному ярмарку надали представники української громади Індії – А.Кудіна, І.Чандана-Місюра, Н.Оксенюк, С.Сівер, Л.Тоцька, М.Акрам, Г.Чоудрі, Т. Малік, О.Мішра,Т. Пентані, Е.Абакарова.

У рамках заходу позитивне враження гостей та учасників  ярмарку справили танець «Гуцулянка» на однойменну пісню І.Поповича українських діаспорянок під художнім керівництвом Еліни Абакарової, а також виступ скрипальки з України Юлії Усачової.

Протягом усієї тривалості ярмарку, фотозйомку забезпечував Зішан Паша.

Кошти, отримані українською стороною в рамках ярмарку будуть передані організаторам для забезпечення функціонування медичного центру для малозабезпечених в місті Нью Делі. 

Останні новини

Обмін Ратифікаційними Грамотами | 06 грудня, 10:12

5 грудня 2017 р. під час перебування Посла України І.З. Поліхи у м.Коломбо було здійснено обмін Ратифікаційними Грамотами Договору про взаємну правову допомогу у кримінальних справах та Договору про передачу засуджених осіб, укладених 25 червня 2016 р. у м. Київ. Зазначені Договори набирають чинності 20 грудня 2017 року.