Посольство України в Республіці Індія

, Київ 14:39

Участь України в 29-му Міжнародному благодійному ярмарку

05 грудня 2017, 10:07

03 грудня 2017 р. Україна була представлена у рамках роботи 29-го Міжнародного благодійного ярмарку, який відбувся у столиці Індії за організаційної підтримки Асоціації Жінок Країн Співдружності м.Делі (The Delhi Commonwealth Women’s Association (DCWA)) та представників дипкорпусу, акредитованого в Індії. Україна, поряд з іншими країнами-учасницями, яких налічувалось близько 40, була представлена окремим стендом, декорованим в національному стилі.

Співробітники Посольства України, члени їх сімей, які представляли національний стенд, пропонували відвідувачам заходу українські національні страви, одяг та різноманітні сувеніри.

Значну організаційну підтримку в підготовці та участі України в Міжнародному благодійному ярмарку надали представники української громади Індії – А.Кудіна, І.Чандана-Місюра, Н.Оксенюк, С.Сівер, Л.Тоцька, М.Акрам, Г.Чоудрі, Т. Малік, О.Мішра,Т. Пентані, Е.Абакарова.

У рамках заходу позитивне враження гостей та учасників  ярмарку справили танець «Гуцулянка» на однойменну пісню І.Поповича українських діаспорянок під художнім керівництвом Еліни Абакарової, а також виступ скрипальки з України Юлії Усачової.

Протягом усієї тривалості ярмарку, фотозйомку забезпечував Зішан Паша.

Кошти, отримані українською стороною в рамках ярмарку будуть передані організаторам для забезпечення функціонування медичного центру для малозабезпечених в місті Нью Делі. 

Останні новини

У Шри-Ланці оголошено надзвичайний стан | 07 березня, 10:41

6 березня 2018 року уряд Шри-Ланки оголосив загальнонаціональний надзвичайний стан у зв`язку з нещодавніми випадками межрелігійних сутичок в Ампарі та Канді.