Посольство України в Республіці Індія

, Київ 01:26

Перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі С.І.Кубів зустрівся з Міністром комерції Народної Республіки Бангладеш Тофаелем Ахмедом.

14 грудня 2017, 13:35

12 грудня ц.р., у рамках 11-ї конференції Міністрів WTO (м.Буенос-Айрес), Перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі С.І.Кубів зустрівся з Міністром комерції Народної Республіки Бангладеш Тофаелем Ахмедом. У ході зустрічі відзначено, що Україна і Бангладеш мають реальні перспективи щодо нарощування обсягів торгівлі, про що свідчить суттєве зростання товарообігу протягом останніх 2 років. Досягнуто домовленості щодо направлення української торгової місії до цієї країни. Сторони визначили перспективними напрями у двосторонній співпраці України з Бангладеш машинобудування, сільське господарство та будівництво інфраструктури.

Останні новини

Розвиток українсько-індійських відносин | 16 січня, 15:04

16 січня ц.р. Посол України в Індії Ігор Поліха провів зустріч з Державним міністром закордонних справ Індії, Співголовою Українсько-індійської міжурядової комісії М. Дж. Акбаром. У ході бесіди було обговорено графік ключових двосторонніх заходів між Україною та Індією протягом 2018 року. Окрему увагу було приділено підготовці та конкретному наповненню 6-го засідання Міжурядової українсько-індійської комісії по торговельному, економічному, науковому, технічному, промисловому і культурному співробітництву, яке заплановане ближчим часом у столиці України. 

Обмін Ратифікаційними Грамотами | 06 грудня 2017, 10:12

5 грудня 2017 р. під час перебування Посла України І.З. Поліхи у м.Коломбо було здійснено обмін Ратифікаційними Грамотами Договору про взаємну правову допомогу у кримінальних справах та Договору про передачу засуджених осіб, укладених 25 червня 2016 р. у м. Київ. Зазначені Договори набирають чинності 20 грудня 2017 року.