Посольство України в Республіці Індія

, Київ 02:54

До уваги громадян України, які перебувають або планують свою поїздку до Мальдівської Республіки

06 лютого, 08:36

У зв’язку з запровадженням Урядом Мальдівської Республіки з 5 лютого 2018 року надзвичайного стану в цій країні через загострення внутрішньополітичної ситуації, МЗС України рекомендує громадянам України виявляти підвищену обережність, утриматися від участі у будь яких акціях протесту та уникати перебування у місцях масового скупчення людей, особливо у столиці м. Мале. Слід також враховувати, що заворушення можуть виникнути спонтанно, і передбачити їх може бути проблематично.

За інформацією компетентних органів Мальдівської Республіки, всі міжнародні та місцеві аеропорти, а також готелі працюватимуть у штатному режимі.

Останні новини

Розвиток українсько-індійських відносин | 16 січня, 15:04

16 січня ц.р. Посол України в Індії Ігор Поліха провів зустріч з Державним міністром закордонних справ Індії, Співголовою Українсько-індійської міжурядової комісії М. Дж. Акбаром. У ході бесіди було обговорено графік ключових двосторонніх заходів між Україною та Індією протягом 2018 року. Окрему увагу було приділено підготовці та конкретному наповненню 6-го засідання Міжурядової українсько-індійської комісії по торговельному, економічному, науковому, технічному, промисловому і культурному співробітництву, яке заплановане ближчим часом у столиці України. 

Обмін Ратифікаційними Грамотами | 06 грудня 2017, 10:12

5 грудня 2017 р. під час перебування Посла України І.З. Поліхи у м.Коломбо було здійснено обмін Ратифікаційними Грамотами Договору про взаємну правову допомогу у кримінальних справах та Договору про передачу засуджених осіб, укладених 25 червня 2016 р. у м. Київ. Зазначені Договори набирають чинності 20 грудня 2017 року.