Посольство України в Республіці Індія

, Київ 14:47

Перший раунд українсько-індійських консультацій з підготовки двосторонньої Інвестиційної угоди

22 лютого, 15:57

19-21 лютого ц.р. у м. Нью-Делі проведено перший раунд українсько-індійських консультацій за участі делегації України на чолі з Державним секретарем Міністерства економічного розвитку і торгівлі О.Ю.Перевезенцевим з підготовки двосторонньої Інвестиційної угоди.

За підсумками переговорів погоджено ряд статей угоди. Досягнуто домовленості щодо проведення у Києві протягом поточного року другого раунду консультацій.

Останні новини

У Шри-Ланці оголошено надзвичайний стан | 07 березня, 10:41

6 березня 2018 року уряд Шри-Ланки оголосив загальнонаціональний надзвичайний стан у зв`язку з нещодавніми випадками межрелігійних сутичок в Ампарі та Канді. 

Розвиток українсько-індійських відносин | 16 січня, 15:04

16 січня ц.р. Посол України в Індії Ігор Поліха провів зустріч з Державним міністром закордонних справ Індії, Співголовою Українсько-індійської міжурядової комісії М. Дж. Акбаром. У ході бесіди було обговорено графік ключових двосторонніх заходів між Україною та Індією протягом 2018 року. Окрему увагу було приділено підготовці та конкретному наповненню 6-го засідання Міжурядової українсько-індійської комісії по торговельному, економічному, науковому, технічному, промисловому і культурному співробітництву, яке заплановане ближчим часом у столиці України.