Посольство України в Республіці Індія

, Київ 20:19

Збереження високого рівня небезпеки для подорожуючих в індійському штаті Джамму і Кашмір

03 квітня, 00:00

З огляду на збереження високого рівня небезпеки для подорожуючих в індійському штаті Джамму і Кашмір, особливо у Кашмірській долині, Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам України утриматись, на даному етапі, від поїздок у зазначений регіон Індії.

Громадянам України, які мають намір відвідати даний регіон Індії, наполегливо рекомендується уважно стежити за новинами щодо розвитку ситуації в Джамму і Кашмір і відмовитись від поїздок з туристичною метою до цього індійського штату до стабілізації ситуації.

У випадках нагальної необхідності виїзду до штату Джамму і Кашмір рекомендуємо громадянам України попередньо інформувати Посольство України в Республіці Індія щодо місць можливого перебування та можливостей оперативно зв’язатись з ними (номери телефонів, адреси електронної пошти тощо).

У разі потрапляння в надзвичайну ситуацію, загрози життю та здоров’ю громадянам України рекомендується звертатись до Посольства України в Республіці Індія за номерами телефонів: +91-11-2614-60-41, +91-92-0550-71-57 («гаряча лінія» ПУ) або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: +38-044-238-16-57». 

Інші оголошення