До уваги громадян України
Опубліковано 04 лютого 2019 року о 16:08

Шановні громадяни України! Згідно з Постановою Центральної виборчої комісії від 27 грудня 2018 року №253 «Про початок виборчого процесу чергових виборів Президента України», 31 березня 2019 року відбудуться вибори Президента України. Для реалізації конституційного виборчого права громадян України, які постійно або тимчасово перебуватимуть в момент виборів на території Республіки Індія, діятиме закордонна виборча дільниця №900025, розташована в Посольстві України в Республіці Індія. Кожний громадянин України, який на момент голосування досяг або досягне вісімнадцятирічного віку, матиме змогу взяти участь у загальному голосуванні за обов’язкової умови включення його до списку виборців на закордонній виборчій дільниці. З метою включення до зазначеного списку та перевірки своїх персональних даних, наявних в Державному реєстрі виборців, пропонуємо Вам невідкладно звернутися до консульського відділу Посольства України в Республіці Індія, розташованого за адресою: м. Нью-Делі, Васант Віхар Е-1/8 або зателефонувати за номером телефону: +91 1126145093, +91 1126146041, або email: [email protected]; web: https://india.mfa.gov.ua. Крім того, повідомляємо, що у березні 2019 року в Посольстві України в Республіці Індія розпочне свою роботу дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці. У період з 15 до 25 березня 2019 року дільничною виборчою комісією закордонної виборчої дільниці буде надано для загального ознайомлення попередній список виборців. Кожен виборець матиме змогу ознайомитись із зазначеним списком, перевірити своє включення до нього та, у разі виявлення неточності у персональних даних, внесених до списку, звернутися до дільничної виборчої комісії з відповідною заявою. Звертаємо увагу, що після 25 березня 2019 року включення до списку виборців або внесення будь-яких змін до персональних даних буде неможливе. Відсутність громадянина в списках виборців в день голосування унеможливить його участь у виборах Президента України.

Дізнатися, чи включено Вас до Державного реєстру виборців та перевірити Ваші дані можна в «Особистому кабінеті виборця» за посиланням: (https://www.drv.gov.ua/ords/f?p=111:LOGIN).

Після реєстрації в «Особистому кабінеті виборця» та здійснення відповідного запиту протягом однієї-двох діб на зазначену Вами е-пошту будуть надіслані відомості щодо персональних даних у Державному реєстрі виборців.

Для включення до списку виборців на закордонній виборчій дільниці громадяни України можуть у будь який час звернутися особисто до Посольства України для постановки на тимчасовий консульський облік. 

Якщо виборець проживає за кордоном, але не стоїть на консульському обліку, необхідно завчасно інформувати орган ведення Державного реєстру виборців щодо змін персональних даних чи виборчої адреси, особисто звернувшись з відповідною заявою до Посольства.

Детальна інформація про порядок звернення до органу ведення Державного реєстру виборців щодо зміни персональних даних» тут: http://mfa.gov.ua/ua/page/open/id/2517 або тут:https://www.drv.gov.ua/portal/!cm_core.cm_index… 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux