Режим в'їзду до країн акредитації Посольства
Опубліковано 06 липня 2023 року о 00:00

Короткострокові візи до Індії з туристичною та діловою метою, а також з метою лікування терміном перебування до 60 календарних днів оформлюються за посиланням:

https://indianvisaonline.gov.in/visa/tvoa.html

Інші типи віз для в’їзду на територію Індії оформлюються Посольством Республіки Індія в Україні.

Правилами реєстрації іноземців передбачено обов’язок іноземних громадян, які приїздять до Індії на термін, що перевищує 6 місяців, реєструватися протягом 14 днів з моменту прибуття у підрозділах Бюро імміграції Індії (Foreigners Regional Registration Offices / FRRO) за місцем свого перебування.

Звертаємо увагу, що, відповідно до чинного законодавства Республіки Індія іноземці, які перевищили дозволений візою строк перебування на території країни, зобов’язані в обов’язковому порядку отримати в компетентних органах дозвіл на виїзд (Exit Permit). Зазначені дозволи оформлюються підрозділами Бюро імміграції Індії (Foreigners Regional Registration Offices / FRRO). 

Подати заявку на отримання дозволу на виїзд можливо також на сайті: www.indianfrro.gov.in

Враховуючи зазначене, просимо громадян України уникати перевищення строку перебування на території Республіки Індія, визначеного у візових документах, без поважних причин, а також заздалегідь турбуватися про вчасний виїзд з країни.


Для в’їзду на територію Бангладеш громадянам України необхідно оформити в’їзну візу у дипломатичних представництвах Бангладеш за кордоном. 

Також громадяни України мають можливість оформити в’їзні візи на територію Бангладеш (visa-on-arrival) строком до 15 днів в прикордонних пунктах пропуску міжнародних аеропортів. При цьому необхідно надати зворотній квиток та документи, що підтверджують мету поїздки. Вартість такої візи складає 50 дол. США. 

Строк перебування на території країни може бути продовжено Імміграційною службою Бангладеш.


Громадяни України, які планують відвідати Королівство Бутан, зобов’язані заздалегідь отримати погодження оформлення візи від компетентних органів країни (Туристична Рада або Міністерство закордонних справ Бутану).

Візовий збір складає 40 дол. США.

Бажаючі відвідати Бутан з туристичною метою зобов’язані оформлювати візи виключно через уповноважених Туристичною радою країни туристичних операторів або їх представників. Туристичні візи оформлюються на строк до 15 діб.

Список туристичних операторів доступний за посиланням: www.tourism.gov.bt/directory/tour-operator.

Звертаємо увагу, що однією з обов’язкових умов отримання туристичної візи до Бутану є придбання туристичного пакету вартістю 200 дол. США за добу (низький сезон) та 250 дол. США за добу (високий сезон). Пакет включає в себе розміщення у готелі, витрати на харчування, послуги досвідченого гіда, транспорт (з водієм) в межах країни, а також ліцензійний збір у розмірі 65 дол. США за добу.

Власники дипломатичних та службових/офіційних паспортів звільнені від сплати візового збору.

Інформація щодо оформлення інших типів віз доступна за посиланням: http://www.mfa.gov.bt/visa


Громадяни України, які планують відвідати Республіку Мальдіви на період не більше 30 днів, незалежно від мети візиту (за винятком працевлаштування) отримують дозвіл на в’їзд у міжнародному аеропорту м. Мале, надаючи при цьому закордонний паспорт, зворотній квиток, підтвердження бронювання готелю та документ, що підтверджує платоспроможність. 

Для отримання візи терміном понад 30 днів чи для подовження діючої візи необхідно надіслати до Департаменту міграції Мальдівської Республіки вищезазначені документи разом з документом, що підтверджує мету перебування.


Громадяни України, які бажають відвідати Непал з туристичною метою, можуть оформити туристичну візу в міжнародному аеропорту м. Катманду та прикордонних пунктах пропуску, перелік яких розміщено за посиланням: http://www.nepalimmigration.gov.np/article/105/entry-exit-points.html.  

При проходженні прикордонного контролю іноземців можуть попросити пред’явити зворотній квиток, а також документи, що підтверджують туристичну мету поїздки. 

Туристичну візу можливо подовжити на строк до 150 календарних днів. 

Інші типи віз оформлюються Департаментом імміграції Непалу. 

Заяву на отримання візи можливо подати за посиланням: http://online.nepalimmigration.gov.np.

Громадяни України, які бажають відвідати Шрі-Ланку з туристичною метою, можуть оформити туристичну візу терміном дії до одного місяця в міжнародному аеропорту м. Коломбо та прикордонних пунктах пропуску. 

Мандрівникам необхідно заздалегідь заповнити електронну форму на офіційному вебсайті www.eta.gov.lk та отримати відповідне підтвердження на вказану при заповненні електронну пошту. 

При проходженні прикордонного контролю іноземців можуть попросити пред’явити зворотній квиток, дорожні чеки чи банківські картки, а також документи, що підтверджують туристичну мету подорожі. 

Термін дії туристичної візи можливо подовжити в Департаменті міграції та імміграції Шрі-Ланки

Візи інших типів оформлюються лише дипломатичними представництвами та консульськими установами Шрі-Ланки за кордоном.

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux