Застереження громадянам України
Опубліковано 09 листопада 2017 року о 12:04

Протягом останніх днів у столиці Індії місті Нью-Делі спостерігається різке погіршення якості повітря та суттєве зниження видимості. Так, згідно офіційних неповних даних, рівень наявності у повітрі шкідливих викидів у 14 разів перевищує мінімальні безпечні норми.

Зазначена ситуація, у зв’язку зі зниженням видимості (до 100м), вплинула також і на роботу усіх видів транспорту столиці – помітно порушено графік роботи міжнародного аеропорту столиці, низка потягів міжміського сполучення відбувають та прибувають до столиці із значним запізненням.

За офіційними прогнозами, негативна ситуація в Нью-Делі не матиме тенденції до покращення протягом наступних кількох днів.

 У зв’язку з вищевикладеним, громадянам України рекомендується,  по можливості, утримуватись від планування поїздки до Нью-Делі до нормалізації ситуації, а у випадку неможливості – враховувати нестабільність роботи базових видів транспорту та уникати тривалого перебування на відкритому повітрі. 

 

До уваги громадян України,

які перебувають на території Республіки Індія, або планують свою поїздку до цієї країни!

 

Правилами реєстрації перебування компетентними органами Республіки Індія іноземних громадян, які перебувають або планують свою поїздку до цієї країни на термін, що перевищує 6 (шість) місяців, передбачено обов’язкову реєстрацію.

Вказана реєстрація відбувається у підрозділах Бюро імміграції цієї країни  (Foreigners Regional Registration Offices (далі – FRRO) за місцем свого тимчасового перебування впродовж 14 днів з моменту прибуття до Індії.

Згідно із вимогами місцевого законодавства, іноземці, які перевищили дозволений термін перебування на території цієї країни, зобов’язані в обов’язковому порядку отримати в компетентних органах дозвіл на виїзд (Exit Permit). Зазначені дозволи оформлюються підрозділами FRRO, де, для зручності також громадян України, передбачено можливість подачі заявки на отримання дозволу електронним шляхом за веб-адресою www.indianfrro.gov.in

Враховуючи, що за перевищення законних термінів перебування передбачено значні штрафи, а також фіксуються непоодинокі випадки позбавлення волі, просимо громадян України уникати порушень міграційно-візового законодавства Республіки Індія.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux